Úterý 25. června, 2024
Evropský rozhled

Zpětný úder White Mediím – unikly IP adresy jejich návštěvníků a e-mailová korespondence

Úvodní stránka portálu WM.
Nacionální webové stránky White-media.info mají problém. Na veřejnost se dostávají IP adresy jejich čtenářů od roku 2012 po současnost. Kolektiv WM, který se chlubí hackerskými útoky na přední české politiky a aktivisty, si tak vlastně neumí uchránit ani bezpečí vlastních fanoušků.

 

Kromě IP adres unikly rovněž některé jejich e-maily, které zpracujeme a zveřejníme během zítřejšího večera. Kromě „donašečů“ publikujeme i ty, které se váží k samotnému vzniku webového portálu.

Na závěr je třeba zdůraznit, že níže uvedené údaje se vztahují ke všem jejich čtenářům bez rozdílu. Může jít jak o samotné přispěvatele, tak o čtenáře, kteří činnost White Media obdivují, ale také třeba zatracují.

 
V poznámce pod čarou si dovolujeme apelovat na politiky, kteří budou zítra projednávat „pochybení“ předsedy Rady Českého rozhlasu, PhDr. Petra Šafaříka, aby si uvědomili, že nacionalisté dlouhodobě usilují o rozvrat ve veřejnoprávních médiích. Jimi zveřejněné e-maily mohou být podvržené, vytržené z kontextu či jinak zmanipulované, ostatně i v tomto smyslu se vyjádřilo Ministerstvo vnitra ve své tiskové zprávě. Nedovolme extremistům, aby se stali důvěryhodným zdrojem informací, na základě kterých budou padat hlavy.

 
Soubory ke stažení:

Část01

Cast02

Část03

Část04

Část05

Část06

 
 
Dále k tématu

Informace vedoucí k dopadení hlavních aktéru extrémistického portálu White Media

Hosting pro extremistický web White Media poskytl slovenský neonacista žijící v Dublinu

Byl podán návrh na zrušení občanského sdružení Czech Defence League

Stránky o islámské víře a způsobu života napadli hackeři

Na účet DSSS byly přesměrovány platby z hacknutého e-shopu

Slovenský neonacista vede východoevropskou extrémistickou síť z Irska

 
Redakce Evropského rozhledu uvítá jakoukoliv informaci, která by mohla napomoci k odhalení identit nacionálních hackerů a správců webového portálu White Media.