Sobota 13. dubna, 2024
Evropský rozhled

Nenechte s sebou zametat, nepracujte pro SEOsmrad!

 
SEOSMRAD

UKÁZKA PRÁCE PRO PR AGENTURU

Zadání: Napište podle zadaných klíčových slov originální PR text o zaměstnavatelích šmejdech

Klíčová slova: SEOsmrad, šmejd

Zpracování:

 
Pracujte tam, kde nabízejí kvalitu

Pokud jste až doposud pracovali u zaměstnavatelů typu „nejdřív měsíc zadara, pak možná smlouva“, pak mi určitě dáte za pravdu, že po měsíci dřiny smlouva nikdy nepřišla. Tihle zaměstnavatelé, to jsou prostě šmejdi, jsou jako vampíři, kteří vás vysajou a pak jdou hledat novou oběť. Toho všeho se můžete vyvarovat, pokud se obloukem vyhnete smradlavým nabídkám. A že těch páchnoucích hnusů je na internetu spoustu!

 
Překvapte svého šmejda hezkým PR článkem

Je jedno, kolik je vám let. Zda jste muž nebo žena. Práce u nich znamená vaší prohru. Nenechte s sebou zametat, nepracujte pro SEOsmrad!

 
**************************
Poznámka pod čarou:

Článek byl sepsán v reakci na zahlédnutý inzerát společnosti SEO*****, která nabízí 15 Kč v hrubém za jeden PR článek o 750 slovech ve slovenském jazyce. Smlouvu vám ale vystaví až poté, co zpracujete jeden celý projekt, který činí 10 PR článků podle zadaných slov. A tu vám pošlou pouze poštou, takže svého zaměstnavatele nikdy neuvidíte. Od první chvíle tak pracujete pro Fantomase a to zcela bez smlouvy! Nejlepší z PR agentury si prý vyjdou až na 5 tisíc měsíčně. Není se čemu divit, když za nedodržení podmínek, jako je například formátování textu, hrozí pokuty, sankce a pozdržení výplaty.

Obětní beránek, jehož identitu jsme k infiltraci firmy zneužili, s sebou mrskal o zeď hrůzou, že ho šéf firmy zabije. Tímto se obětnímu beránkovi omlouváme a nabízíme šéfovi, aby jako boxovací pytel použil nás. Souboj si lze dojednat na níže uvedeném redakčním mailu.