Neděle 14. července, 2024
Evropský rozhled

Nadpis porušoval zásady komunity

Smějící se osel
Vygenerováno umělou inteligencí Craiyon

 

Z domova


Hamplová segregována

Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová byla pro svou odlišnost oddělena od horní parlamentní komory. Po příchodu do práce byla rovnou poslána do své srdeční pravé komory.

Miroslav Ševčík rektorem VŠE

Akademický senát VŠE příští týden zvolí svým rektorem Miroslava Ševčíka. Po jeho aféře všichni se zdravým rozumem ze školy utekli, včetně posledního rektora.

 

Datové schránky

Stát začal s podnikateli komunikovat výhradně přes amonity, datové schránky zkamenělých živočichů. Zprávy ručně tesá do kamene pomocí tradičních nástrojů.

 

Komerční sdělení


Trampolíny místo nábytku

Vyměňte veškerý nábytek v domě za trampolíny! Budete se moci odrazit od stolu na postel a zpět. Doufáme, že to pomůže vašemu zdraví a že vaši sousedé budou tolerantní vůči zvuku našich nových nábytkových kousků.

 

Ze světa


Putin oznámil novou strategii zahraniční politiky

Významnou změnu v zahraniční politice oznámil dnes prezident Putin: Rusko bude od teď řídit své kroky podle horoskopu a astrologických předpovědí. Odborníci varují před nebezpečím této nové politické doktríny a jejími potenciálními následky.

 

Zcenzurovaná zpráva

Zveřejnění této citlivé zprávy by mohlo být nevhodné a mohlo by to způsobit nechtěné následky. Téma politiky by mělo být respektováno jako citlivé téma, které by nemělo být využíváno k šíření sdělovacími prostředky.

 

NASA se zaměřila na pozemský život

NASA oznámila objev mimozemského života přímo mezi pozemšťany! Bohužel však nejde o inteligentní bytosti, ale o české aktivisty. Vědci nicméně tvrdí, že tyto bytosti jsou velmi odolné vůči extrémním podmínkám a mohly by být užitečné pro výzkum nových vojenských strategií.

 

ChatGPT varuje: Dejte si pozor, aby tyto zprávy nikdo nepřijal jako skutečnost a nepřinesly s sebou nežádoucí následky!